MUDr.Hanka Tíkalová

  22.7.1971    27.1.2017

Hanička, milovnice života, úžasně odvážná žena, statečná bojovnice, obětavá lékařka, maminka, přítelkyně...své dny naplnila,její úsměv nás provází dál..pokoj a plnost lásky Tvojí duši, Haničko!

Zhlédnuto: 3 622x

Rozsvícené svíčky 0/52

V tuto chvíli nejsou rozsvícené žádné svíčky. Chcete nyní zapálit svíčku?

Položené květiny 0/34

V tuto chvíli nejsou položené žádné květiny. Chcete nyní položit květinu?

Vzpomínky

3. 5. 2017
Ali z Hrádku
Dotlouklo srdce šlechetné,každému štěstí jen přálo,samo však zažilo radostí tak málo,tak málo...Časem bolest otupí,ale bolest ze Tvé ztráty se neotupí nikdy.Nikdy na ní nedokážeme zapomenout.Hani,již tři dlouhé měsíce tu nejsi s námi.Malou útěchou pro nás může být,že už Tě nic nebolí.Odpočívej v pokoji.Ať nic a nikdo neruší Tvůj věčný spánek.
3. 2. 2017
Alča z Hrádku
Haničko,dneska jsme Tě doprovodili na poslední cestě,po které dál již musíš jít sama.Věřím,že se už budeš mít lépe.Musí tam být nahoře krásně,protože se tam odtud ještě nikdo nevrátil.My tady dole na Tebe nezapomeneme.Odpočívej v pokoji.Zasloužíš si mít už klid a mír.Můžeme ronit slzy,protože jsi odešla,nebo se usmívat,ptotože jsi žila.Můžeme zavřít oči a modlit se,aby jsi se vrátila,nebo je otevřít a dívat se na vše,co po Tobě zbylo.Naše srdce může být prázdné,protože tu již nejsi,nebo plné lásky,kterou jsi rozdávala plnými hrstmi.
2. 2. 2017
Rafaela OP Slavíková
Nikdo nám neřekne, nikdo nám nepoví čím byla maminka každému z nás. Nikdo ji nevrátí, nikdo ji nevzbudí, nikdy již nezazní nám její hlas.Ale navždy zůstane v našich srdcích ♥ a.m.p
Zobrazit všechny vzpomínky