Krátké zprávy

Novinky týkající se stránek i všeho ostatního, co odpovídá tématu.
2. 3. 2014

1000 pomníků na našich stránkách je sice 1000 lidí, kteří zemřeli, ale my v tom vidíme 1000 lidí, na které někdo vzpomíná a to i když někteří zemřeli před desítkami let...

2. 11. 2013

Dušičky a 900 pomníků

S dušičkami přibyly nové pomníky. Je to sice tichá radost, ale je to radost, když lidé vzpomínají a když svátek všech zemřelých jim připomíná ty, kdo už odešli.

Na svátek všech zemřelých můžeme svíčku zapálit na hřbitově, doma na stole, ve svém srdci nebo i "virtuálně" na webu. Vzpomínka bude vždy živá a reálná. Vzpomínejte sami i spolu, tiše i sdíleně. Hlavně vzpomínejte.

6. 10. 2013

851 pomníků znamená 851 lidí, na které se vzpomíná. Děkujeme za přízeň a jedné dámě i za velkou péči, se kterou přidala 208 lidí, kteří byli za komunistického režimu popraveni v politických procesech.

18. 9. 2013

Děkujeme!

Na vzpomínkovém webu se díky nadaci Amgen Foundation objevilo několik novinek. Web by měl být pro uživatele technicky přívětivější a šikovnější, snažili jsme se, aby byl i trochu hezčí. Jsme rádi, že jsme mohli nadaci, která stála u zrodu tohoto webu, říci, jak stránky slouží a vlastně žijí. Pomáhají, abychom nezapomněli a naši milí blízcí tu nějakým způsobem mohli trochu být s námi. Děkujeme za podporu!

1. 3. 2013

555 pomníků

Právě jsme překročili číslo 555 pomníků, jsme rádi, že vzpomínáte, že tyto stránky slouží.

2. 11. 2012

Milion návštěvníků za rok

Prostor, který umožňuje vzpomínat na zemřelé, sdílet vzpomínky, vyjadřovat soustrast, zapalovat svíčky, pokládat věnce... Virtuální pietní místo je tu pro všechny, kteří nemohou ke skutečnému hrobu. Takových pomníčků již je zde téměř pět stovek. Během jednoho roku se u nich zastaví milion návštevníků a tito pak položí na sto tisíc květin, věnců a rozsvícených svíček. Jsme rádi, že můžeme umožnit vzpomínku, třebaže virtuálně. 

1. 11. 2012

Povzbuzení od Vás pro Vás

Takto můžete vnímat ohlédnutí za dvouletým fungováním těchto stránek, které napsala na svůj blog jedna z autorek Martina Špinková. Zde si ho můžete přečíst: Neskutečná svíčka pro skutečnou mámu.

1  |  2  |  3