Petr Souček

  1.6.1988    5.6.2016

Byl milujícím mužem,i když občas někomu svou lásku neuměl moc projevit,byl skvělým člověkem.Když někdo něco potřeboval,vyšel mu vstříc,byl nejlepším mužem na světě,protože kdokoli kolem něj někdo prošel měl úsměv na obličeji a to toho člověka ani nemusel znát! Byl velice přátelský a společenský. Každý kdo ho znal,tak ten ví,že byl skvělý člověk! Občas byl tvrdohlavý a měl svou pravdu,jenže co by to byl za život bez hádek? Žádný. Jen škoda,že si ten svůj život moc neužil. Umřel tak mlád. Byl tak plný pozitiva,měl chuť si svůj život prožít naplno,těšil se na naše ditě,ale toho se už nedočkal.:(

Zhlédnuto: 1 245x

Rozsvícené svíčky 0/9

V tuto chvíli nejsou rozsvícené žádné svíčky. Chcete nyní zapálit svíčku?

Položené květiny 0/4

V tuto chvíli nejsou položené žádné květiny. Chcete nyní položit květinu?

Vzpomínky

2. 11. 2017
Lucka
Lásko moje, dneska od rána mám zase ten balvan na hrudi, slzy držím na krajíčku. Je to tak nepopsatelný pocit, strach, obavy, pocit nejistoty, nevím jak to popsat. Všechno na mě padá, tolik jsem se vždy těšila,že budem jako rodina spolu a to už nikdy nebude a to mě dostává do kolen. Tak moc chybíš, pořád se mi honí v hlavě poslední okamžiky s Tebou a neustále si říkám proč jsem Tě nezastavila. Je mi moc smutno miláčku můj. Prosím přijď za mnou do snu, moc Tě potřebuji vidět, slyšet, obejmout Tě. Pořád čekám na ZÁZRAK.

Ráno, když slunce zemi navštívilo, Tvoje srdce se navždy zastavilo. To, že čas rány hojí, je jen pouhé zdání, stále je v srdci bolest a vzpomínání.

Scházíš nám, ale v srdcích a vzpomínkách zůstáváš
_____/)___/ )______./¯"""/')
¯¯¯¯¯¯¯¯¯\)¯¯\) ¯¯¯'\_„„„,\)
20. 6. 2017
Lásko dneskan jsem Potkala Jirku je na dost špatne povidal jak si chtel zaplatit vlastni smrt jen aby mohl jit za tebou...je to pro nas moc težký smiřit se s tím,že již nejsi mezi nami a čím déle to je tím je to horší.
Vaneska zněj byla totálně mimo a on z ní...bože proč si v tu chvíli nepřemýšlel nad tím co by se mohlo stát,když ses obětoval pro cizího a nás tu takhle zanechal a jak to mám jednou oznámit Vanesce??? :( Jemi hrozne smutno a malinka je celá ty :)
19. 6. 2017
Ach lásko, někdy si říkám,někdy si představuji jaké by to bylo,kdyby ses nám vrátil. Přeji si,aby šel vrátit čas a všechny ty krásné chvíle s tebou znovu prožít. Často brečím a připomínám si jaké to s tebou bylo a zda to takové bude i tam nahoře. Pořád prosím boha,aby tě vyslal zpátky na zem. Jak tak vnímám tak mou modlitbu nevyslechl! Víš co mi nejvíce rve srdce? Když je den tvého svátku,nebo tvých narozenin,protože pořád stoupá do hlavy věta ,,Kéž by tady s námi teď byl. 5.6.2016 je nejhorší datum,které bych nejradši zapomněla. Strašně moc mi chybíš,miluji tě navždy. ♥
Byl jsi plný života, tvá mysl plná snění a nikdo z nás se nenadál, jak rychle se vše změní. Utichly kroky i tvůj hlas, ale tvůj obraz, zůstává v nás.